دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات تزئیناتی

پارتیشن جهت ایجاد سایت کاری


ایجاد سایت کاری : تقسیم بندی فضای اداری به ایستگاههای کاری با استفاده از پارتیشن کوتاه و میزهای اداری و فایلینگ مرتبط علاوه بر امکان نظارت بیشتر برای مدیریت بهینه ، فضای دلبازی را فراهم می کند که در آن استفاده از نور و حرارت به طور مشترک بوده ضمنا در این فضا ضمن حفظ حریم شخصی هر یک از کارکنان با یکدیگر و با ارباب رجوع به طور مستقیم و مدام در تعامل کاری قرار خواهند داشت.


ویژگی های محصولات بکاپارتیشن به شرح زیر می باشد :

1- تنوع ابعاد پارتیشن : شامل عمق 10 سانتیمتر و عرض و ارتفاع متنوع به صورت پیش ساخته تولید می گردد که با قابلیت ترکیب و جداسازی آن همواره امکان افزایش و تغییر در شکل پارتیشن وجود دارد.

2- ویژگی های پارتیشن : شامل دسترسی آسان به داخل پارتیشن برای تعویض شیشه و یا پرده ، امکان عبور کابل برق ، تلفن و شبکه از داخل پارتیشن، امکان تنظیم ارتفاع پارتیشن و هم چنین نصب درب اختصاصی و هم رنگ پارتیشن از امتیازات ویژه پارتیشن های تولیدی می باشد.

3- انواع پارتیشن : بنا به کاربرد آن به صورت تمام ام دی اف و یا به همراه شیشه در ارتفاع دلخواه بکار می رود که در این حالت به همراه پرده کرکره با ولوم قابل تنظیم و یا شیشه به صورت مشجر و یا سندبلاست در اشکال متنوع به ویژه به شکل لوگوی مشتریان و یا طرح های متنوع ساخته و نصب می گردد.

4 - محصولات مرتبط : شامل انواع میز اداری ، فایلینگ ، کانتر و دیوارپوش و موارد مرتبط دیگر که بنا به نیاز سفارش دهنده بر اساس پروژه های اداری به صورت آماده و یا کاملا سفارشی طراحی ، تولید و اجراء می گردد.

تمام محصولات تولیدی شامل نما از چوب طبیعی در طرحهای مدرن یا کلاسیک و یا ام دی اف در انواع هایگلاس و ملامینه طرحدار (ایرانی و خارجی) و همچنین MDF با طرح های متنوع CNC با روکش PVC در طرحهای مدرن و کلاسیک و یونیت یا بدنه از جنس MDF یا PVC یا لترون و بنا به سفارش با اتصالات معمولی و یا فلت پک با اتصالات الیت شامل طبقات نیمه ثابت با نگهدارنده رفیکس و کشوها با ریل ساچمه ای و سه تکه با اکسسوری های متنوع بنا به نیاز مشتریان طراحی ، ساخته و اجراء می گردد.

دپارتمان طراحی بکا پارتیشن مجموعه ای است متشکل از آرشیتکت ها و طراحان داخلی که در کنار ارائه خدمات کارشناسی و مشاوره به منظور آشنایی و اشراف کارفرمایان به سفارش کار خود اقدام به ارایه تصاویر سه بعدی در ابعاد واقعی می نمایند. این مجموعه در کنار واحد نظارت به منظور اطلاع و آشنایی کارفرمایان خود اعم از مهندسین مشاور و مجریان ساختمان، در موارد خاصی اقدام به تهیه دستورالعمل منطبق بر اســتــانــداردهــا نـمــوده اســت که قبل از اجرای هر پروژه، نقشه ها، اسناد و مدارک مرتبط را در اختیار ایشان قرار می دهد.

لطفا برای دریافت اطلاعات بیشتر و هم چنین بازدید از تصاویر نمونه محصولات ما در پروژه های اجرایی مشتریان به صفحات وب سایت ما به آدرس www.BekaPartition.com مراجعه و یا برای دریافت فایل کاتالوگ و لیست قیمت درخواست خود را به آدرس ایمیل info@BekaPartition.com ارسال نمائید .

با سپاس از انتخاب شما

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 361 بار
نام : بکاپارتیشن
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : دفتر فروش : سعادت آبادجنب یادگار امام _ کارخانه : شهرک صنعتی شمس آباد
تماس با آگهی‌دهنده : بکاپارتیشن
در مورد : پارتیشن جهت ایجاد سایت کاری
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی