دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات تزئیناتی

دکوراسیون رایا


گروه طراحان رایا با درک و فهم ماهیت فضا به طراحی دکوراسیون داخلی می پردازند. طراحان رایا با استفاده از دانش و تجربه خود در طراحی داخلی و معماری در مواجهه با قسمتی که شکلی نا متعارف و ناقص دارد کمک می کند تا شما بهترین و هوشمندانه ترین تصمیم را بگیرید. درنهایت با دانستن مفاهیم اصولی دکوراسیون از قبیل مقیاس و تناسب ، با دید قوی ، برای رسیدن شما به طراحی داخلی ایده آل خود کم

طراحی داخلی نقش عمده ای در كيفيت فضای ساختمان ايفا مي كند. نحوه چيدمان و تقسيم بندی فضا، جنسيت و رنگ پوشش سطوح ( كف، سقف و ديوارها ) ، نور پردازی، مبلـمان و مجموعه عوامل موثر ديگر تعيين كننده زيبايي و كار آمدی فضاهای داخلي هستند. امروزه تاثير طراحی داخلی بر آرامش ( مجموعه هنجارهای عصبی ) ، راندمان ( در فضاهای اداری ) ، اثر بخشی ( در فضاهای تجاری ) بسيار بديهی و لازم به نظر ميرسد. زيبايی، طراحی مدرن و لحاظ استانداردهای عملكردی تاثير عمده ای بر بازدهی فضاهای اداری دارند.

هدف طراحی داخلی عبارت است از بهبود كارکرد فیزیکی و روانی فضاهای داخلی ساختمان‎ها، جهت تسهیل انجام فعالیتهای روزمره زندگی در آنهاست. بدین‎ترتیب، فضا اصلی‎ترین عنصر طراحی داخلی به شمار می‎رود و حتی می‎توان از طراحی داخلی به فضاسازی داخلی نیز تعبیر نمود. طراحی داخلی در حقیقت با عنصر فضا آغاز می‎شود و در نهایت بایستی به ارتقای كیفیت فضا بیا‎نجامد.

دکوراسیون, دکوراسیون داخلی, طراحی, طراحی داخلی, طراحی و اجرا, آشپزخانه, کابینت, مدرن, فضای اداری,اتاق خواب,میز ال سی دی
وب سایت : http:rayaform.com

09126896170

آدرس : نشانی: تهران - جمالزاده جنوبی - خیابان شعله ور - بن بست سوم - پلاک 3 - طبقه دوم

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 491 بار
نام : دکوراسیون رایا
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : -
آدرس : نشانی: تهران - جمالزاده جنوبی - خیابان شعله ور - بن بست سوم - پلاک 3 طبقه دوم
تماس با آگهی‌دهنده : دکوراسیون رایا
در مورد : دکوراسیون رایا
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی