دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

آهن آلات ساختمانی

ایلیا پیچ صنعت


ایلیا پیچ صنعت حاصل تجربه و تلاش گروهی از متخصصان و کارشناسان مجرب میباشد که در زمینه تولید و تامین انواع پیچ و مهره صنایع
مختلف فعالیت می نماید .

ایلیا پیچ صنعت با اعتماد به توان انسانی اعم از مهندسین و تکنسین های مجرب وابزارهای مناسب آمادگی خودرا برای هم فکری جهت انتخاب مورد مصرف اتصال دهنده هااعلام میدارد .

ایلیاپیچ صنعت با به کاربردن حداکثر توان و امکانات ویژه درصدد توسعه و بهبود بخشیدن توان تولیدی و واردات و خدمت به مشتریان می باشد تا تولیدات از نظر اقتصادی مقرون به صرفه و اعتماد برای مصرف کننده باشد


ایلیا پیچ صنعت با در نظر گرفتن کیفیت و تنوع محصولات و بهبود مداوم در ارائه امکانات، آماده قبول کلیه سفارشات و تقاضای صنعتگران، صنایع خودرو، تاسیسات ساختمان و انواع پیچ و و مهره های خاص جهت مصارف در صنایع نیروگاهی، پالایشگاه های نفت، گاز و پتروشیمی، کارخانجات سیمان، صنایع فولاد، معادن، صنایع کشتی سازی و... می باشد.
امیدواریم که در پرتو مهر یزدان پاک این توفیق را داشته باشیم تا ضمن پاسخ گویی به نیاز صنعت کشور در راستای اهداف توسعه صنعتی میهن عزیزمان ایران ، نقش سازنده ای ایفا نماییم .
تامین کننده پیچ ومهره های صنایع نفت گازپتروشیمی وخودروسازی و صنایع دیگر ، آمادگی خودرا جهت همکاری باصنایع مختلف درمورد تامین نیاز پیچ ومهره ها درگریدهای مختلف وسایزهای متفاوت بااستانداردهای معتبر ، اعلام میدارد .
باماتماس بگیرید
www.iScrew.ir

به ‌روز شده در :
1393/11/08
عکسهای دیگر این آگهی:
برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 1416 بار
نام : محمد شماعی
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : خیابان قزوین- بازاربزرگ پیچ ومهره فرجی- پلاک 329
تماس با آگهی‌دهنده : محمد شماعی
در مورد : ایلیا پیچ صنعت
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی