دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

در و پنجره دو جداره UPVC


فواید در و پنجره های یو پی وی سی بر کسی پوشیده نیست وسالهاست در کشور های پیشرفته به عنوان تنها انتخاب از آنها استفاده می شود. پنجره وین سان ، نمایندگی رسمی ویستابست در استان البرز ، به منظور تسهیل تحقق این امر ، اقدام به فروش محصولات خود با چک کارمندی تا 12 قسط نموده است.

پنجره وین سان محصولی از گروه صنعتی آذین اندیشه البرز بوده و به ساخت در و پنجره UPVC و پنجره دو جداره با کیفیت بالا و با رعایت اصول مطرح شده در استاندارد های جهانی شتغال دارد و دارای خصوصیاتی می باشد که انرا از دیگر رقیبان نزد خریداران جدا می سازد.

این خصوصیات عبارتند از:

در و پنجره ها تماماً توسط دستگاه های تمام اتوماتیک شرکت الوماتک آلمان ساخته می شوند.

ظرفیت تولید این شرکت بیش از 120 پنجره در روز است.

بازسازی کامل یک منزل شامل برش پنجره های قدیمی و نصب پنجره های جدید فقط در یک روز کاری انجام می شود و این عملیات بازسازی بدون کوچکترین آسیب به دیوارها و رنگ منزل انجام خواهد شد.

زمان نصب ، کمتر از 10 روز از تاریخ عقد قرارداد خواهد بود.

بیش کلیه شیشه های دوجداره با گاز آرگون پر شده است.

امکان بازدید از کارخانه در حین تولید و قبل از عقد قرارداد برای انبوه سازان

پاکسازی محل در پایان روز و جمع آوری نخاله ها بدون کوچکترین دخالت مشتری و بدون هیچگونه درد سر در پروژه های بازسازی

امکان پرداخت به صورت اقساط تا یک سال با چک کارمندی

پروفیل های اصلی مورد استفاده در این شرکت ویستابست و اورتا می باشند که تحت لیسانس آلمان تولید می شود و دارای 15 ضمانت و بیمه در ثبات رنگ و حفظ شکل و خشک نشدگی می باشد بعلاوه اینکه پروفیل ویستا بست دارای استاندارد رال آلمان می باشد که آنرا بهتر از انواع پروفیل وارداتی می سازد.انواع پروفیل های دیگر نیز به سفارش مشتری قابل استفاده می باشد.
یراق آلات اصلی این شرکت انواع آلمانی شامل GU ، Siegenia و Roto می باشند. انواع یراق مختلف به درخواست مشتری موجود می باشد

کلیه محصولات توسط پروفیل تقویتی ناودانی گالوانیزه با ورق ضخامت 51 میلیمتر تقویت می شوند و اندازه این پروفیل مطابق با استاندارد شرکت سازنده می باشد که بدین ترتیب شرایط اعتبار گارانتی تامین می شود

دارای 15 سال خدمات پس از فروش

همکاران ما در دفتر مرکزی شرکت وین سان منتظر شما هستند تا قیمت تمام شده برای ساخت ، نصب و تعویض در و پنجره های شما را در کمتر از نیم ساعت با تمام جزئیات در اختیار شما قرار دهند. فقط نقشه پنجره ها را در دست داشته باشید. در عین حال میتوانید نقشه مورد نظرتان را در قسمت مربوطه در وب سایت شرکت وین سان ارسال نمایید.

برای دریافت اطلاعات فنی و مفید در مورد پنجره های دوجداره از وب سایت شرکت وین سان بازدید نمایید


به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 1993 بار
نام : - -
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : البرز
شهر : كرج
آدرس : کرج- مهرویلا- میدان مادر بین رودکی و خیام مجتمع رودکی واحد5
تماس با آگهی‌دهنده : - -
در مورد : در و پنجره دو جداره UPVC
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی