دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

نانو عایقهای رطوبتی _ حرارتی ، حرارتی ویژه


1 ) عایقهای رطوبتی - حرارتی نانو برای عایقکاری انواع سطوح و افزایش عمر مفید آنها به کار میروند و از مقاومت حرارتی بالایی برخوردارند ( 120+ تا 40- درجه سانتیگراد )

( در انواع شفاف و رنگی )

این عایقها افزون بر اینکه سطح را کاملا ضد رطوبت میکنند از عبور گرما و سرما نیز بیش از 50% جلوگیری مینمایند ( عایقهایی کامل که دارای استحکام بسیار بالا ، چسبندگی فراوان و ضخامتی کم میباشند ) .

این نانو عایقها را بر روی هر نوع سطحی می توان اجرا نمود (در دو نوع و بسته به کاربرد حرارتی یا رطوبتی بیشتر برای سطوح مورد نظر) از جمله این سطوح عبارتند از : سطح بام ها (همراه با مش فایبر گلاس) و سقف سازه ها ، استخرها ، نماهای ساختمانی ، تاسیسات ، لوله ها و مخازن صنعتی و ...

از دیگر ویژگیهای آنها مقاومت بالا در برابر رشد باکتری ، قارچ و کپک ، مقاومت بسیار بالا در برابر نفوذ پرتوهای فرابنفش (uv) ، قابلیت تنفس ( انباشته نشدن رطوبت در پشت عایق ) و ویژگی هماهنگی با محیط زیست و سلامتی انسان می باشد .

همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده برای محاسبه میزان کاهش هدر رفتن انرژی از سطوح عایق شده (energy saving) بیش از 50% از هدر رفتن انرژی جلوگیری میگردد .

بخش اصلی این عایقها را ترکیبی از چندین نوع نانو سیلیکاسول تشکیل داده که در زمان اجرا با ایجاد واحدهایی ناهمگون و با چگالی پایین میتوانند هوا را در ابعاد نانو متری محبوس نموده و تا حد بسیار زیادی از انتقال حرارت جلوگیری نمایند ، بخش دیگر آنها رزینی پلیمری و بهینه سازی شده میباشد که در مجموع عایقی ضد رطوبت ، حرارت ، پوسیدگی و خوردگی و دارای چسبندگی بسیار بالا را بوجود می آورند .

2 ) نانو عایق حرارتی ویژه که افزون بر دارا بودن همه ویژگیهای نانو عایقهای نوع اول دارای مقاومت حرارتی بسیار بالاتری میباشد به طوری که میتوان این عایق را بر روی سطوحی که در بازه حرارتی 600+ تا 150- درجه سانتیگراد قرار میگیرند نیز اجرا نموده و این سطوح را به شکلی یکپارچه عایق حرارتی نمود .

(( از نظر هزینه نهایی و بلندمدت نیز بسیار به صرفه بوده و همچنین بر خلاف دیگر عایقها که سطح را از نظر ظاهری بسیار زشت مینمایند این عایقها سطحی رنگی و یا طراحی شده را بوجود می آورند )) .

تعدادی از پروژه های ما :

اجرای عایق نانو در عایقسازی بامهای دو برج مسکونی و یک خانه ویلایی واقع در منطقه نیاوران تهران

اجرای عایق نانو در استخرهای مجموعه های ساختمانی جناب آقای افجه ای واقع در منطقه لواسان تهران

اجرای عایق نانو در استخر صنعتی کارخانه صنایع شنی شهریار واقع در 5 کیلومتری شهرک اندیشه استان تهران

اجرای عایق نانو در عایقسازی بامهای ویلایی واقع در منطقه سولقان تهران (مهندسان مشاور توان)

اجرای عایق نانو در عایقکاری سرویسهای بهداشتی دو مجتمع ساختمانی 40 واحدی واقع در جهانشهر کرج (بنیاد خیریه فاتح)

اجرای عایق نانو در آبنماهای فضای باز دانشگاه دولتی ایلام

مشاوره برای اجرای عایق نانو در طرح اجرایی سردر شمالی نمایشگاه بین المللی تهران (مهندسان مشاور طرح پارس)

مشاوره برای اجرای عایق نانو بر روی گنبد مسجد ساخته شده توسط شرکت ارکان راه تهران

مشاوره برای اجرای عایق نانو بر روی گنبدهای مساجد ساخته شده توسط شرکت آذر نیریش تبریز

مشاوره برای اجرای نانو عایق حرارتی ویژه در تاسیسات و لوله های انتقال دهنده محصولات پالایشگاهی پالایشگاه شازند اراک (حرارت حدود 400+ درجه سانتیگراد)

دیگر زمینه های کاری ما :

مشاوره ، طراحی ، اجرا و ارایه محصولات دارای فناوری نانو و دیگر فناوریهای نوین (ایرانی) در بخشهای گوناگون صنعت ساختمان و ... + طراحی و اجرای المانهای ابتکاری در معماری ساختمانها و فضاهای پیرامونی

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 641 بار
نام : هورامان طرح
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : -
تماس با آگهی‌دهنده : هورامان طرح
در مورد : نانو عایقهای رطوبتی _ حرارتی ، حرارتی ویژه
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی