دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

هورامان طرح اجرای نانو عایق های رنگی


این نانو عایقها برای عایق کاری رطوبتی حرارتی انواع سطوح ( ساختمانی و صنعتی ) ، مقاوم سازی و ضد پوسیدگی نمودن سطوح و در نتیجه افزایش عمر مفید سازه ها به کار می روند و از نفوذ رطوبت ( 100% ) و گرما و سرما ( بیش از 40% ) جلوگیری می نمایند و میتوان از آنها به عنوان یک عایق کامل که دارای ضخامتی کم ( چند صد میکرون ) ، استحکام بسیار بالا و چسبندگی فراوان می باشند نام برد .

این نانو عایقها را میتوان بر روی هر نوع سطحی ( ساختمانی و صنعتی ) اجرا نمود ، از جمله : بام ها و سقف سازه ها ، استخرها ، نماهای ساختمانی ، تاسیسات و مخازن صنعتی ، بویلرها و ... ( بیمارستانها ، تصفیه خانه ها ، سازه ها و تاسیسات پالایشگاهها و ... ) .
( دارای مقاومت دمایی از -40 تا +210 درجه سانتیگراد )

بخش اصلی این عایقها ، نانو کامپوزیت نانو سیلیکاسول می باشد ، این ماده طوری طراحی و ساخته شده است که با تشکیل واحدهایی با پرزهای فراوان و چگالی پایین و با محبوس کردن هوا در ابعادی نانو متری ( ضریب انتقال حرارتی هوا نزدیک به صفر میباشد ) افزون بر جلوگیری از نفوذ رطوبت از انتقال حرارت نیز جلوگیری مینماید ( که البته خود این ماده نیز دارای هدایت حرارتی بسیار پایینی می باشد WmK 0.017 ) .

بخش دیگر این نانو عایقها از رزینی پلیمری تشکیل شده که در پایان فرایند فرآوری محصول و در مجموع رنگ نانو عایق ضد رطوبت ، حرارت ، پوسیدگی و خوردگی و با چسبندگی بسیار بالا را بوجود می آورند که البته هدف نهایی از تولید آنها در دنیای صنعت و ساختمان نیز همین میباشد یعنی ساخت عایقی بسیار مقاوم و با ضخامتی کم که در مجموع بتواند به طور همزمان عایقی رطوبتی ، حرارتی بوده و قابلیت محافظت از خوردگی و پوسیدگی را نیز داشته باشد ( و البته اختراع و تولید آن در ایران بوده و به دیگر کشورها نیز صادر میگردد و قابل ارایه در رنگهای گوناگون و یا شفاف نیز میباشند ) .

از دیگر ویژگیهای آنها داشتن مقاومت بالا در برابر رشد باکتری ، کپک و قارچ ، مقاومت بالا در برابر پرتوهای فرابنفش (uv) ، قابلیت تنفس ( انباشته نشدن رطوبت در پشت عایق ) و ویژگی هماهنگی با محیط زیست و سلامتی انسان می باشد .
همچنین با توجه به آزمایشهای انجام شده برای محاسبه میزان کاهش اتلاف انرژی در سطوح به کارگرفته شده از این عایق ( energy saving ) میتوان بیش از 40% از هدر رفتن انرژی در بخشهای ساختمانی و صنعتی پیشگیری نمود ( کاهش هزینه ها ) .


به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 586 بار
نام : آقای گورانی
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : -
تماس با آگهی‌دهنده : آقای گورانی
در مورد : هورامان طرح اجرای نانو عایق های رنگی
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی