دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

سبک گستر تولید سقف و دیوار پیش ساخته سازه های سبک


شرکت سبک گستر

گروه P.TEC از گردهمائی چند شرکت و مجتمع صنعتی با تجربه در زمینه پیش ساخته تشکیل شده تا بتوانند از توان فنی و قدرت اجرائی یکدیگر بهره برده و برند معتبری را در این صنعت بوجود آورند.

فعالیت این گروه بعد از جنگ تحمیلی و در دوران سازندگی با احداث مدارس پیش ساخته در مناطق جنگ زده استانهای خوزستان و با ختران و اسکان موقت برای زلزله زدگان شهرهای رودبار و منجیل آغاز شد.

این مجموعه در سالهای اخیر تحت عنوان فضاهای پیش ساخته سبز با اجرای بیش از 35000 متر مربع ساختمان تجهیز کارگاه ، 5000 متر مربع فضاهای آموزشی ، 3500 متر مربع ساختمان اداری و 2000 متر مربع ویلا سعی داشته تا سهم کوچکی در توسعه کشور عزیزمان داشته باشد.

شرکت مهندسی سبک گستر نیز یکی از زیر شاخه های گروه P.TEC است که با توجه به نیاز مجموعه در زمینه بازاریابی ، مشاوره و اجرای فضاهای پیش ساخته همچنین تأمین و تولید برخی از قطعات مورد نیاز ، همکاری دارد.

تولید سازه های اختصاصی تماماً پیچ و مهره ای سبک ، قابل استفاده در اجرای ساختمان های اداری ، مسکونی و آموزشی ، تجهیز کارگاه ، اسکان موقت ، فضاهای آموزشی و فرهنگی ، اسکان موقت ، اضافه بنا و ویلا سازی بعنوان اولین و تنها سازنده این نوع سازه ، از مشخصه های این شرکت می باشد.

. بخش اعظم تولیدات این شرکت ، در پرو‍‍ژه های بزرگ زیربنایی و صنعتی کشور ، درغالب ساختمان های تجهیز کارگاه در اختیار معتبرترین کارفرمایان و پیمانکاران ایران جهت بهره برداری ، قرار گرفته است.

شرکت سبک گستر از ابتدای تولد خود همواره در جهت تأمین متریال و لوازم اولیه مورد نیاز پروژه های خود ، بر آن بوده تا با بهترین تولید کنندگان معتبر و به نام داخلی همانند: شرکت ماموت (MAMMUT) ، صنایع فابیس ، شرکت صنایع PVC ایران ، کارخانجات لوله و پروفیل ساوه و... همکاری نموده تا در این زمینه نیز سهمی ناچیز در ارتقاء سطح تولیدات صنعتی کشور و احترام به تولید کنندگان داخلی داشته باشد.

سازه سبک و پیچ و مهره ای اختصاصی این شرکت ، توانسته به عنوان یکی از امتیازهای اصلی و وجه تمایز محصولات داخلی موجود در بین شرکتهای مختلف مجری ساختمانهای پیش ساخته تلقی گردد.

امکان مونتاژ و دمونتاژ ساختمانها ، باعث شده تا کارفرمایان طرف قرارداد در صورت نیاز ، به راحتی و در کوتاهترین زمان ممکن ، نسبت به انتقال و نصب مجدد و حتی دپوی کل ساختمان ، اقدام نمایند.

آزادی انتخاب در نوع طرح ، رنگ و نوع پوشش دیوار و سقف ساختمانهای پیش ساخته تولید شده از سوی شرکت سبک گستر سبز که شامل انواع ساندویچ پانلهای صنعتی و نیمه صنعتی میباشد ، یکی دیگر از مزایائیست که در سالهای اخیر ، علاوه بر توجه به تنوع و زیبائی ، به تقویت و کارائی ساختمانها نیز کمک شایانی نموده است.

احداث ساختمانهای تجهیز کارگاه صدها پروژه نیروگاهی و پروژه های نفت ، گاز و پتروشیمی ، پروژه سدسازی و راه سازی و احداث تونل و پروژه های توسعه خطوط مترو ، جزو سوابق و افتخاراتی است که به لطف خدا و همت تمامی همکاران ، مهندسین و پرسنل پرتلاش این شرکت در سالهای گذشته ، حاصل گردیده است

سازه های سبک پیچ و مهره ای - سقف و دیوارپیش ساخته - سقف پیش ساخته - دیوار پیش ساخته - سقف کاذب - دیوار کاذب

آدرس : شهرک اکباتان - بلوار نفیسی - کوچه حسینی - پلاک 6 - طبقه اول

شماره تماس : 44633399 021- 44694860 021- 44653868 021

فکس : 44633405
شماره تلفن همراه: 09127665737
www.iransgs.com

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 758 بار
نام : آقای تقوی
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : شهرک اکباتان - بلوار نفیسی - کوچه حسینی - پلاک 6 - طبقه اول
تماس با آگهی‌دهنده : آقای تقوی
در مورد : سبک گستر تولید سقف و دیوار پیش ساخته سازه های سبک
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی