دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

اجرای سقف های عرشه فولادی CSD و اجرای اسکلت فلزی


* طراحی تولید اجرای سقف عرشه فولادی CSD

این شرکت بعنوان یکی از قدیمی ترین شرکت های حاضر در زمینه محاسبه، تولید و اجرای عرشه های فولادی در ایران می باشد که طراحی، تولید و اجرای پروژه های بسیاری در سراسر کشور موید این مطلب است و همچنین دفتر فنی این شرکت با انجام مطالعات گسترده در مورد مباحث فنی و انجام آزمایشات تجربی بر روی ویژگی های مختلف سیستم سقف عرشه فولادی جزو صاحب نظران این رشته می باشد.
با توجه به تجربیات این شرکت در اجرای پروژه های بلند مرتبه در ایران، این شرکت آمادگی لازم برای همکاری در پروژهای بزرگ مقیاس را اعلام می دارد.

زمینه کاری و شرح فعالیت های شرکت:

1-طراحی و محاسبه سقف های عرشه فولادی
2-تولید و فرمینگ ورق های عرشه
3-اجرای سقف های عرشه فولادی

سیستم سقف مرکب فولادی – بتنی، یکی از فناوری های مورد تأیید مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن است که مطابق بررسی های صورت گرفته بعنوان یکی از اقتصادی ترین روش های شناخته شده اجرای سقف در ساختمانها با امتیازات ویژه مطرح می باشد.
این سیستم دارای استاندارد ها و آیین نامه های طراحی و ساخت معتبر بین المللی می باشد. سقف STEEL DECK از مقاطع مرکب (Composite) دال بتن مسلح برروی عرشه های تشکیل یافته است که بوسیله گل میخ به تیرها و پل های اصلی فولادی سازه متصل می گردد.

مزایای این سقف در مقایسه با روش های متداول عبارتند از:

سرعت فوق العاده بالای تولید، نصب و اجرا. امکان اجرای همزمان کلیه سقف ها، کاهش فولاد مصرفی در اثر افزایش فاصله بین تیرهای فرعی. کاهش بار مرده سقف در اثر کاهش ضخامت بتن سقف. حذف عملیات قالب برداری بوسیله عرشه ماندگار با کیفیت بالای نصب و اجرا. ایجاد سکوی با ایمنی بالا جهت انجام عملیات ساختمانی. اشغال حداقل فضای دپو. مقاومت بالا در برابر پوسیدگی و خورندگی.

*اجرای اسکلت فلزی و سوله

این شرکت بالغ بر 30 سال تجربه در تولید سازه های فلزی دارا می باشد. عمده تولیدات این شرکت در محل کارخانه واقع در کیلومتر 80 بزرگراه تهران - ساوه می باشد که شامل ساخت انواع اسکلت های فلزی مسکونی و صنعتی و سازه¬های خاص سفارش مشتری با مقاطع مختلف است. کارخانه این شرکت با بیش از 7500 متر مربع مساحت و بهره گیری از مدرن ترین ماشین آلات روز دنیا توانایی تولید بیش از 6000 تن محصول در سال را دارا می باشد. این شرکت تحت نظام کنترل کیفی در تمام مراحل فرآیند تولید محصولات خود را در سطح استانداردهای بین المللی کنترل و به کارفرما عرضه می نماید. همچنین این شرکت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب و کارآزموده آمادگی ارائه خدماتی همچون طراحی، ساخت، نصب و اجرای سازه در سطح بسیار مطلوب و در مقیاس وسیع را دارا می باشد.

زمینه کاری و شرح فعالیت های شرکت :

1- طراحی و اجرای برج ها و سازه های فولادی بزرگ با انواع اتصالات جوشی یا پیچ و مهره
2- طراحی و ساخت اسکلت فلزی پروژه های مجتمع های مسکونی و انبوه سازی
3- طراحی و ساخت انواع سوله های کارخانجات و انبارها
4- طراحی و ساخت انواع پل های فلزی
5- طراحی و سازه های فلزی کارخانجات سیمان و پتروشیمی
6- طراحی و ساخت و نصب اسکله های فلزی و سازه های دریایی
7- طراحی و ساخت انواع تیرجرثقیل های سقفی


آدرس: تهران - خیابان ستارخان - خیابان باقرخان

تلفکس: 02166595437
تلفن : 09125136123

به ‌روز شده در :
----
عکسهای دیگر این آگهی:
برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 1278 بار
نام : بهبودیان
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران - خیابان ستارخان - خیابان باقرخان
تماس با آگهی‌دهنده : بهبودیان
در مورد : اجرای سقف های عرشه فولادی CSD و اجرای اسکلت فلزی
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی