دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

خدمات ساختمان

محصولات نانو ساختمان شرکت BASFE
شرکت BASFE مفتخر است که از سال 2001 در راستای ارتقاع صنعت راه ، ساختمان ، تاسیسات و مادر تخصصی فعالیت خود را به مشاوره ، خدمات مهندسی ویژه ، فروش و بازرگانی محصولات نانو ساختمان در کشور ایران ( IRAN ) و نیز منطقه آسیا - اقیانوسیه (Asia Pacific )معطوف نمود .
خواهشمند است جهت کسب اطلاعات کامل و جامع محصولات و خدمات ، به سایت رسمی این شرکت ( www.BASFE.com) مراجعه فرمایید .

از آشنایی با شما به خود می بالیم ، امید است بتوانیم روزی پاسخگوی انتخاب و مهر بی دریغتان باشیم .

****************************************
محصولات پیشنهادی این شرکت به شرح ذیل می باشد :

Master ADMIX (نانو افزودنی ویژه بتن):
اقتصادی ترین ، مطمئن ترین و کاملترین نـانـو افزودنی بتن ، 20 درصد کاهش مصرف سیمان ، حداقل 40 درصد افزایش مقاومت فشاری ، حذف ویبره 100 درصد تا ارتفاع 8 متر ، حذف کیورینگ 100 درصد ، سطوح حاصله 100 درصد صاف ، صیقلی و 100 درصد ناتروا و عایق بوده و هیچگونه محلول شیمیایی بر آن تاثیر نمیگذارد. این محصول بهترین گزینه جهت بتن ریزی های پیشرفته با شبکه های آرماتوری بسیار پیچیده در نازکترین قالب بندی ها بدون نیاز به عملیات ویبره می باشد.

Master RETROF (نانو ترمیم کننده ویژه بتن):
اقتصادی ترین و مطمئن ترین و کاملترین ترمیم کننده سطوح بتنی با PSI 450 چسبندگی که موجب می شود پیوند های کووالانسی با سطح مورد ترمیم 100 درصد برقرار گردد و مقاومت فشاری سازه را در نقطه ترمیم چندین برابر می سازد. این محصول بسیار مناسب جهت ترمیم و نیز مقاوم سازی سازه های بتنی و تعمیر سطوحی که فشار زیادی روی آنها می باشد مانند پلها ، استخر ها ، دیواره سد ، اسکله ها ، برجهای خنک کننده ، تصفیه کننده ها ، پالایشگاهها ، نیروگاه ها و ... می باشد.

Master PROTECT (نانو نفوذ کننده ویژه بتن):
اقتصادی ترین و مطمئن ترین و تنها نفوذگر و نشت گیر 100 درصد سازه های بتنی با فناوری نـانـو که شکل بلورین آن حتی به یک مولکول آب اجازه رد شدن را نمی دهد بنابراین رفع نشت ، حفاظت کاتودیک و افزایش مقاومت سازه های مسلح جهت مقاوم سازی 100درصد است و تا عمق 120 سانتی متری بتن نفوذ می کند. کاربرد این محصول در سازه هایی مانند استخر ها ، دیواره سد ، پل ها ، اسکله ها , برجهای خنک کننده ، تصفیه کننده ها ، پالایشگاهها ، نیروگاه ها و .. می باشد .

Master PROFEX (نانو عایق رطوبتی ویژه):
اقتصادی ترین و مطمئن ترین نـانـو عایق رطوبتی با قابلیت ارتجاعی و چسبندگی بالا ، مقاومت بالا در برابر هر گونه محلول های شیمیایی مطمئن ترین و اقتصادی ترین عایق رطوبتی و نیز نشت گیر کلیه سطوح می باشد. عاری از هرگونه حلالهای اشتعال آور ، غیر سمی و بدون بو که بر روی کلیه سطوح قابل اجرا میباشد. این محصول بهترین جایگزین ایزوگام ، رنگ استخری ، رنگ نما و هرگونه محصولات ایزولاسیونی با قابلیت ضد قارچ و جلبک با بیش از 30 سال پایداری می باشد و چون بر پایه مشتقات نفتی نمی بـاشد می توان بر روی آن عملیات سنگ کاری و کاشی کاری انجام داد.

Master RESIST (نانو پوشش محافظ ویژه):
اقتصادی ترین و مطمئن ترین محافظ نما و بنا در برابر فرسایش ، باران و برف اسیدی نور خورشید ، یون کلر و هرگونه محلول های شیمیایی خورنده میباشد. از نکات قابل ذکر این اســـت کــه می توان آنرا بر روی کلیه سطوح اعمال کرد و هیچگونه تغییر رنگی هم مشاهده نمی شود. اجرای آسان ، عمر مفید بالای 30 سال ، آبگریز کردن 100 درصد سطوح ، جلوگیری از ایجاد قارچ و باکتری از دیگر نکات قابل ذکر میباشد. عمده کاربرد محافظت آثار باستاتی ، بناهای تاریخی و ... می باشد .

Master ADSOIL (نانو افزودنی تحکیم و تثبیت ویژه خاک):
اقصادی ترین و مطمئن ترین افزودنی جهت تثبیت و تحکیم خاک و کلیه سطوح خاکی می باشد.کاربرد این محصول جهت زیرسازی جاده های روستایی و شهری ، بزرگراه ها ، آزاد راه ها ، جاده های نظامی ، تثبیت دیواره و کف استخر های خاکی پرورش آبزیان ، دیواره و هسته سدهای خاکی می باشد .جاده حاصله 100 درصد ساز گار با محیط زیست بوده و در اثر تردد خاک بلند نشده و در بارندگی و برف گل و لای نمی شود. در صورت نیاز به آسفالت ضخامت مورد نیاز یک دهم اجرا می گردد.خواهشمند است جهت در خواست سفارش به نکات ذیل توجه فرمایید :

1.حداقل سفارش 200 کیلوگرم می باشد .
2.خرید محصولات 100 درصد نقد می باشد .
3.مدت زمان تحویل 10 الی 15 روز کاری می باشد .
4. هزینه حمل به ایران هر کیلو یک دلار آمریکا می باشد .
5.هزینه حمل به عهده خریدار می باشد .
6.فاکتور فاقد کسورات و مالیات بر ارزش افزوده می باشد .
7.جهت سفارش IRAN@BASFE.com ایمیل فرمایید .
8.جهت مشاوره 09127305741 تماس حاصل فرمایید .دفتر ایران : جزیره کیش - بازار هرمز - پلاک S5
تلفن : 42 17 445 0764
فکس : 89773839(21)98+
مشاوره 24 ساعت ( آرشام ) : 09127305741

www.BASFE.com
info@BASFE.com
IRAN@BASFE.com

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 498 بار
نام : دکتر آرشام
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : -
آدرس : IRAN & GERMANY
تماس با آگهی‌دهنده : دکتر آرشام
در مورد : محصولات نانو ساختمان شرکت BASFE
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی