دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

تاسیسات ساختمان

استخر سونا جکوزی -بازدید و مشاوره رایگان


طرح نظارت اجرا تحویل
اجرا و ساخت استخر با پیشرفته ترین مدل ها و دستگاه های دنیا با بروز ترین اطلاعات در مورد ساخت استخر سونا و جکوزی.www.estakhr.net

مدیریت شرکت افتخار دارد به شما هموطنان عزیز اعلام نماید با توجه به پروژه های کثیری که این شرکت عهده دار آن بوده و میباشد ، ضمن تقدیر و تشکر از دوستانی که ما را در رسیدن به

این امر موفقیت آمیز یاری نموده اند ، آنچه که ما توانسته ایم لطف خداوند یکتا بوده ، با انتقادات و یاری های شما حاصل شده و اینک و همواره نیز سعادت این را داریم که خدمتگذار شما در ساخت استخر ، سونا و جکوزی به طور همه جانبه باشیم.

نیز به اطلاع شما میرساند فروشگاه شرکت در محل اصلی دفتر شرکت در زمینه کلیه لوازم و تجهیزات (کلر ، نردبان استخر ، تیغه گریل ، فیلترهای ایرانی و خارجی ، الکترو پمپهای سیرکولاسیون و ماساژور ، تابلو برق فرمان مرکزی و ...) دایر میباشد.

شرکت استخر سازان آبراهه هم اکنون در حال اجرای پروژه های دولتی و غیر دولتی در سطح ایران بوده و آماده در اختیار گذاشتن تجربه های خود در زمینه اجرای پروژه های بزرگ دولتی و خصوصی برای هموطنان گرامی می باشد.

در مورد شرکت :

به استحضار شما میرساند که شرکت استخر سازان ابراهه با شماره ثبت 410041 آماده ی اجرای استخر سونا جکوزی با پیشرفته ترین مدل های روز دنیا چه در ایران و چه در خارج از ایران می باشد.

رزومه شرکت:
www.estakhr.net

شرکت استخر سازان ابراهه (اساکو) دارای انواع اکیپ های با تجربه از جمله :

1.سرامیک کار ها که در اجرای انواع طرح ها در داخل استخر محوطه و داخل سونای بخار دارای تجربه کافی بوده و از مهارت ، ظرافت و دقت کافی برخوردار می باشند.

2.نجاری سونای خشک از بهترین نوع چوب روسی(سفید)بدون گره های سیاه و سطح صاف و ظریف ، تجربه در اجرای پروژه های بزرگ دولتی و غیردولتی را نیز دارند.

3.آرماتور بند که در اجرای ارماتور بندی استخر ، نصب قالب در ایجد سطح صاف و سیقل و دیگر قسمت های پروژه تجربه داشته و دقت زیادی بخرج میدهند.

4.نیروی کار فنی مجرب بمنظور اجرای تاسیسات موتور خانه و مسیر های استخر و سونا و جکوزی و تجربه در اجرای پروژه های بزرگ دولتی و غیردولتی ، تحت نظارت مهندس محمودی.

5.تکنسین های برقی مجرب جهت سیم کشی و اجرای تابلوی برق فرمان مرکزی داخل مجموعه استخر سونا و جکوزی که این تابلو ها هوشمند بوده و تمام مراحل تصفیه و مکش و دهش استخر و جکوزی و دیگر قسمت های پروژه را بصورت اتوماتیک بدون دخالت دیگران کنترل میکند.

تمامی مراحل اجرای پروژه شما زیر نظر شرکت می باشد.
مشاوره (رایگان):
مشاوره و بازدید از استخر سونا جکوزی چه حضوری و چه غیر حضوری رایگان می باشد.

دفتر مرکزی:
021-44252861
ریاست(محمودی) :
09125479527
مدیر عامل(محمودی):
09126126185
09192105341

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 603 بار
نام : محمودی
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران،فلکه دوم صادقیه،خیابان مرودشت، پلاک ۹،واحد ۷
تماس با آگهی‌دهنده : محمودی
در مورد : استخر سونا جکوزی -بازدید و مشاوره رایگان
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی