دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

تاسیسات ساختمان

لوله و اتصالات پلی اتیلن - پارس اتیلن کیش


شرکت پـارس اتیلـن کیـش (Parsethylene Kish)
شرکت پارس اتیلن کیش مجموعه کاملی از لوله پلی اتیلن ، اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن با کاربردهای بسیار وسیع را به بازار ارائه می دهد.
کیفیت بالا ، قابل اطمینان بودن پلی اتیلن، سهولت بارگیری و حمل و نقل لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش به دلیل وزن نسبتا پایین آنان و نصب سریع و آسان، پلی اتیلن را به بهترین انتخاب در پروژه های گوناگون تبدیل کرده است. همچنین لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش قابلیت ارتجاع بالایی از خود نشان می دهند و حتی در دمای بسیار پایین دارای مقاومت بسیار خوبی در مقابل ضربه می باشند.

جهت استفاده در سیستم های
آتش نشانی، لایروبی، آب رسانی، گاز، فاضلاب،
منهول پلی اتیلن، محافظ کابل، زهکش، انتقال آب دریا

» ویژگی ها و مزیت های لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش:
» وزن پایین:
لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش دارای وزن نسبی پایینی می باشندکه باعث سهولت حمل، بارگیری، و نصب می گردد.
» مقاومت در مقابل دمای بسیار پایین:
استحکام و قابلیت هدایت و ارتجاع بالای پلی اتیلن به کاربر امکان حمل و نصب لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش را در دمای بسیار پایین می دهد.
» مقاومت در مقابل ضربه:
مقاومت بسیار بالای پلی اتیلن در مقابل ضربه نیاز بکارگیری فشارهای بالاتر لوله و اتصالات و خریداری دستگاه های ضد ضربه را منتفی می کند.
» مقاومت در برابر سایش:
مقایسه پلی اتیلن با دیگر مواد نشان داده است که لوله پلی اتیلن، اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن ساخته شده از این ماده مقاومت بالایی در مقابل ساییدگی دارد. بنابراین لوله های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش انتخابی بسیار عالی برای انتقال مایعات دارای مواد جامد غیر محلول است . علاوه بر آن لوله های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش مورد علاقه جوندگان نیست.
» مقاومت در برابر مواد شیمیایی:
محیط های اسیدی و بازی و همچنین بسیاری از محلولها و مواد شیمیایی تاثیری بر پلی اتیلن نمی گذارند. همین امر یکی از مهمترین مزیتهای لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش می باشد.
» جریان پذیری عالی:
از آنجائیکه سطح درونی لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش صاف و بدون زبری است، مواد درون آن جریان سریعی دارند.
» اتصال پذیری راحت:
لوله های پلی اتیلن پارس اتیلن کیش به دو صورت کلاف و شاخه عرضه میگردند. نوع کلاف که در اندازه های پائین موجود است باعث صرفه جویی در هزینه اتصال می شود. شاخه های لوله به روش های اتصالات الکتروفیوژن، جوشکاری و غیره قابل اتصال به یکدیگرند.
» آزمایشگاه کنترل کیفی:
آزمایشگاه کنترل کیفی پارس اتیـلن کیش یک واحـد کاملا مستقل می باشد که به دستگاه های مدرن اندازه گیری مجهز شده اند.
» موارد کاربرد:
لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش کاربرد وسیعی در انتقال گاز ، فاضلاب، زهکش، آب آشامیدنی، آتش نشانی ، محافظ کابل، و سیستم های آبیاری تحت فشار دارند.
» استاندارد تولید و بسته بندی:
پارس اتیلن کیش لوله های گاز را بر اساس استاندارد اروپا و لوله های آب را بر اساس استاندارد آلمان تولید می کند. اندازه های 12 تا 110 میلیمتر بصورت کلاف بسته بندی می شوند. لوله 125 میلیمتر در هر دو نوع کلاف و شاخه 12 متری و اندازه های بالاتر در شاخه های 12 متری عرضه می گردند.
» مواد مصرفی:
لوله پلی اتیلن،اتصالات پلی اتیلن و منهول پلی اتیلن پارس اتیلن کیش از مــواد (HDPE) بــر اساس سفارش مـشتـری با گرید های (PE63) و (PE80) و (PE100) تولیــد می گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت شرکت مراجعه نمایید:

www.parsethylene-kish.com

به ‌روز شده در :
1393/11/21


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 591 بار
نام : هومن زندیه
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران بلوار آفریقا بلوار مینا پلاک 18 طبقه 5 شرکت پارس اتیلن کیش
تماس با آگهی‌دهنده : هومن زندیه
در مورد : لوله و اتصالات پلی اتیلن - پارس اتیلن کیش
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی