دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

تجهیزات برقی و الکترونیکی

دوربین مداربسته، اعلام و اطفاء حریق، سانترال


با توجه به توسعه روز افزون استفاده از فن آوریهای مرتبط با علوم الکترونیک و نقش آن در جهت ایجاد رفاه اجتماعی در جوامع بشری ، شرکت تجسم برق آسا با بهره گیری از متخصصین مجرب در این بخش تلاش نموده است با ارائه خدمات فنی مهندسی به همراه استفاده از محصولات معتبرترین کمپانیهای دنیا سهمی در جهت برآوردن نیازها و خواسته های جامعه ایفا نماید.
فعالیتهای این شرکت شامل ارائه خدمات مشاوره ، طراحی ، فروش و خدمات پس از فروش بوده و به شرح ذیل می باشد :
- دوربین مداربسته و سیستمهای حفاظتی و نظارتی( CCTV)
دوربین مداربسته و سیستمهای نظارت تصویری ابزاری بسیار مهم و کارا برای افراد به خصوص مدیران مجرب می باشد تا با استفاده از آن بتوانند نظارت دقیقتر و کاملتری را حتی در مواقعی که حضور فیزیکی ندارند بر مجموعه خود داشته و به توانایی های مدیریتی خود بیافزایند. بنابراین شرکت تجسم برق آسا آماده ارائه پیشنهادات و راه حلهای مناسب جهت تامین نظرات مدیران محترم می باشد.
لازم به ذکر میباشد که طراحی و نصب دوربین مدار بسته و سیستمهای حفاظتی مقوله ای جدا از یک کابل کشی ساده و اتصال تجهیزات به هم می باشد بدین معنی که برای نصب دوربین مداربسته و سیستمهای نظارتی و نظارتی علاوه بر داشتن دانش فنی مربوط به هر سیستم به طور خاص داشتن اطلاعات کافی در زمینه مدیریت و دیدگاههای مدیران و برآورده کردن نظرات و جلب رضایت آنان نیز رابطه ای مستقیم با نوع طراحی سیستمهای دوربین مداربسته و نظارتی دارد که این مهم دست یافتنی نیست مگر با کسب سالها تجربه و مراوده با مدیران مختلف در زمینه های کاری گوناگون که شرکت تجسم برق آسا مفتخرانه اعلام میدارد با دارا بودن حدود دو دهه تجربه کافی در این زمینه آماده ارائه خدمات به مدیران عزیز می باشد.
- سیستم های تلفن مرکزی(سانترال) (Telephone Centeral System )
در عصر ارتباطات و اطلاعات داشتن ارتباطی راحت با بخشهای مختلف زیرمجموعه جهت مدیریت بهینه امور امری ناگزیر است که می توان از سیستمهای تلفن مرکزی یا سانترال بهره برد.
- سیستم های کنترل تردد ( Access Controller )
- سیستم اعلام حریق و اطفاء حریق ( Fire Alarm System )
آتش در گستره حیات خود و زندگی بشرخدمات ارزنده ای به انسان ها نموده وسهمی از این در پیشرفت تکنولوژی وتمدن بشر ایفا نموده است اما همین آتش بطور ناخواسته وخارج از کنترل انسان به کار رود به آنچنان دشمنی تبدیل می شود که در زمانی اندک سرمایه های بسیاری را به ورطه ی نابودی کشانده ، جان عزیزانمان را از ما میگیرد . بنابر این با توجه به خسارات بسیاری که انسان ها از ناحیه ی حوادث ناشی از حریق و ا نفجار دیده است ما انسان ها را وادار نموده است تا برای پیشگیری و پیکار با آن تدابیری اندیشیده و روش ها و وسایلی ابداع نماید. از جمله این تدابیر ساخت و بکار بردن سیستمهای اعلام و اطفاء حریق می باشد که امروزه کاربردی بسیار وسیع پیدا کرده و امری ضروری جهت ایجاد امنیت و آسودگی خیال می باشد.
- سیستم های ضد سرقت ( Security System )
- سیستم صوتی و پیجینگ
- سیستم آنتن مرکزی
- شبکه ، کامپیوتر و اینترنت
دوربین مداربسته اعلام حریق اطفاء حریق سانترال آنتن مرکزی صوتی و پیجینگ ضد سرقت و دزدگیر شبکه و اتوماسیون طراحی دوربین مداربسته طراحی اعلام حریق طراحی اطفاء حریق طراحی سانترال طراحی آنتن مرکزی طراحی سیستم صوتی و پیجینگ طراحی سیستم ضد سرقت و دزدگیر طراحی شبکه و اتوماسیون اجرای دوربین مداربسته
اجرای اعلام حریق اجرای اطفاء حریق اجرای سانترال اجرای سانترال اجرای آنتن مرکزی اجرای سیستم صوتی و پیجینگ اجرای سیستم ضد سرقت و دزدگیر اجرای شبکه و اتوماسیون

آدرس شعبه 1: تهران میدان آزادی شهرک شهید فکوری بلوک 9 همکف واحد2 تلفن:3 -44672522همراه: 09121400069(حسینی)
آدرس شعبه 2: منطقه 21 شهرک وردآورد بلوار اصلی پ181 تلفن: 44982220
آدرس شعبه3: تهران شهرقدس خ چمن پلاک146 تلفن: 7-46891485

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 745 بار
نام : بهلول حسینی
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران میدان آزادی شهرک شهید فکوری بلوک 9 همکف واحد2
تماس با آگهی‌دهنده : بهلول حسینی
در مورد : دوربین مداربسته، اعلام و اطفاء حریق، سانترال
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی