دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

تجهیزات برقی و الکترونیکی

جارو برقی مرکزی


ما گروهي از متخصصين جوان با بهره گيري از تجارب ارزشمند پيشکسوتان خود که تلاش هاي ارزشمند و مفيدي را در اعتلاي صنعت VACUUM ( مکش ) متحمل شدند بر آن شديم تا محيط هاي صميمي خانه ، اداره ، اماکن عمومي و غيره را از آلودگي هاي صوتي و محيطي ناشي از نظافت با دستگاههاي قابل حمل مکنده بزداييم و با توليد و نصب و راه اندازي جاروي مرکزي پيام آور محيطي پاکيزه و مملو از آسايش براي همه افراد خانواده و همه کارکنان ادارات و غيره باشيم .

بنابراين با بهره برداري از تکنولوژي روز دنيا در خصوص صنعت جاروي مرکزي و با استفاده از نيرو هاي متخصص داخلي و خارجي تحقيقات وسيعي را آغاز نموده و جاروي مرکزي آسايش را که محصولي از شرکت حامي سازه آسايش ميباشد عرضه مينماييم .

ما با استفاده از سالها تجربه در امر فروش و خدمات پس از فروش جاروهاي مرکزي ، جاروي مرکزي آسايش را با مشخصات مندرج در اين سايت توليد و آماده پاسخگويي به نيازهاي ساختمانهاي مسکوني ، اداري و مجتمع ها در متراژ هاي متفاوت اعم از آپارتمانهاي معمولي و برجهاي بلند مرتبه مي باشيم .

ما با هم فکري با توليد کنندگان بزرگ سيستم هاي مکنده اعم از خانگي و صنعتي مانند : AEG ، HOOVER ، ROWENTA ، FAKIR ، ELECTROLUX . الکتروموتورهاي DOMEL را براي محصولات خود برگزيديم تاييديه هاي رسمي اين مهم در سايت قابل ملاحظه ميباشد .
شرکت آسايش در خصوص بالا بردن سطح کيفي محصولات خود موفق به دريافت گواهينامه Iso 9001-2000 از URS انگلستان گرديده است

شرکت حامي سازه آسايش ( سهامي خاص ) توليد کننده جاروي مرکزي آسايش در تاريخ ?? / ? / ?? تحت شماره ?????? در اداره ثبت شرکت ها و موسسات غير تجاري به ثبت رسيده و رشته اصلي فعاليت خود را توليد ، فروش ، نصب و راه اندازي و صادرات دستگاههاي جاروي مرکزي قرار داده است ، مدت شرکت نا محدود و مرکز اصلي آن در تهران – شادآباد خيابان هفدهم شهريور خيابان پرسي گاز شمالي کارخانه آسايش

مدير عامل شرکت آقاي علي دشتي خويدک و آقايان حميد رفعتي رييس هئيت مديره و آقاي صمد رفعتي عضو هئيت مديره آن ميباشند .

به ‌روز شده در :
1393/10/22


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 839 بار
نام : آسایش
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : تهران - شادآباد - خیابان هفدهم شهریور - خیابان پرسی گاز شمالی - کارخانه آسایش
تماس با آگهی‌دهنده : آسایش
در مورد : جارو برقی مرکزی
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی