دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

تجهیزات برقی و الکترونیکی

آیفون تصویری تک نما


شرکت آکام سازه آویژه نمایندگی رسمی محصولات آیفون تصویری تکنما و درب پارکینگی محک

آیفون تصویری پدیده ای جدید محسوب نمی شود و نزدیک به چهار دهه است که از آیفون های تصویری برای جایگزینی آیفون ها صوتی استفاده می شود.

این روزها آیفون تصویری جزوی از ضروریات ساختمان های مسکونی و اداری محسوب می شود. آیفون های تصویری به عنوان یک درب باز کن تصویری شناخته می شود ، یک سیستم تصویری مستقل برای مدیریت تماس های ساخته شده درب ورودی به ساختمان توسط ارتباطات سمعی و بصری بین داخل و خارج. از ویژگی های اصلی آیفون تصویری این است که از آن در داخل خانه فرد را قادر می سازد برای شناسایی کسی که پشت درب است که اگر مایل باشد در گفتگو وباز کردن درب استفاده کند .
در این میان درب باز کن های صوتی و تصویری دیجیتال تک نما با توجه به نیاز جامعه ایرانی تولید شده ،وباتوجه به کیفیت بالای محصولات و قابلیت های بسیار جالب و منحصر به فرد و همچنین شبکه خدمات پس از فروش ،با استقبال مصرف کنندگان مواجه شده و شرکت را بر آن داشته که با ارائه محصولاتی جدیدتر جوابگوی اعتماد مصرف کنندگان باشد .
درساخت سری جدید آیفون تصویری تک نما از قطعات با کیفیت شرکت های معتبر خارجی و تکنولوژی سطح بالای تولید استفاده شده است.از ویژگی های منحصر به فرد آیفون های تصویری تک نما ارتباط داخلی بین طبقات می باشد .اساس کارشرکت آکام سازه آویژه عرضه و معرفی آیفون های تصویری و درب های اتوماتیک پارکینگ و سیستم های حفاظتی بر اساس نیاز شما می باشد .

این شرکت با مشاورین با تجربه و متخصص به امور فنی و نصب و همچنین پرسنل متعهد در خدمات پس از فروش گامی در جهت ارتقا ء کیفی خدمات و معرفی کالا بر دارد .شرکت تک نما با بهره گیری از متخصص ترین نیروهای موجود در صنعت آیفون تصویری موفق به تولید آیفون تصویری ارتباط داخلی شده و توانسته است از نظر فنی و تخصصی خود رابه عنوان مجموعه ای پیشرو به صنعت آیفون تصویری معرفی نماید .

خرید آیفون تصویری را از نمایندگی اصلی انجام دهید تا دستگاه خریداری شده دارای گارانتی واقعی و خدمات باشد و همچنین دستگاه آکبند باشد .

تماس :

info@akamsaze.com
02166031291


وب سایت : http:akamsaze.com

آدرس : تهران ،میدان آزادی خیابان آزادی بعد از بلوار استاد معین ساختمان همشهری پلاک 472 واحد 7 شرقی

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 563 بار
نام : آیفون تصویری تک نما
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : -
آدرس : تهران ،میدان آزادی خیابان آزادی بعد از بلوار استاد معین ساختمان همشهری پلاک 472 واحد 7 شرقی
تماس با آگهی‌دهنده : آیفون تصویری تک نما
در مورد : آیفون تصویری تک نما
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی