دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

مصالح ساختمانی

نانوپوشش


نانو پوشش
(محلول های آب گریزسطوح غیر جذبی و صیقلی و شیشه بر پایه نانو)

شیشه ها آلودگی را به سرعت به خود جذب می کنندو با بارش چند قطره باران آلوده می شوند و این مساله برای ساختمان های بلند مرتبه ،برج ها و آسمان خراش ها مشکل قابل توجهی ایجاد می نماید.

همواره ریز گرد ها ،آب باران ،آلودگی های هوا و بسیاری از مواد دیگر موجب فرسایش و چرک شدن نماهای شیشه ای و سنگی می شوند .این نوع از محلول های نانو علاوه بر ضد آب نمودن ،مقاومتی فوق العاده و با دوام در برابر خوردگی ،فرسایش و اصطکاک ایجاد می نماید.

آب گریزی یا هیدروفوب یک پدیده ی فیزیکی است که در آن مولکول ها از آب دوری می کنند این محلول به رفع مشکل شستن پنجره های ساختمان های بلند مرتبه ،برج ها و آسمان خراش ها و نماهای شیشه ای در ارتفاع بسیار بالا و حتی پنل های خورشیدی و همچنین آیینه های منعکس کننده ی نور در نیرو گاه های خورشیدی در بیابان ها و صحرا ها کمک شایانی می نماید.

این محصول بر روی سطوح اسپری شده و آب و لکه های ایجاده شده را از بین می برد این نانو پوشش ها زاویه ی تماس قطره ی آب را با سطح افزایش می دهد در این حالت سطح توسط قطره خیس نمی شود و به جای جذب شدن بر روی سطح می لغزد .برخی از گیاهان و حشرات نظیر گل نیلوفر و بال پروانه ها این ویژگی را دارا هستند.

با توجه به شفافیت این محصول روی سطوح شفاف و صیقلی، می توان این محلول را بر روی شیشه ی عینک ها،پنجره ها و حتی پنل های(سلول های) خورشیدی و همچنین آیینه های منعکس کننده ی نور در نیرو گاه های خورشیدی استفاده کرد تا هم باعث دوام و بقای بیشتر و نیز حفظ شفافیت سطوح شد.

خواص پوشش های آب گریز

سطوح صیقلی به صورت ذاتی دارای خاصیت آب گریزی می باشند.پوشش های آب گریز نانو این خاصیت را تا حد فوق العاده ای بالا برده و تبدیل به فوق آب گریز می کنند. این خاصیت موجب غلتیدن قطرات کروی آب روی سطح شده و آلودگی ها را از رویشان شسته و می برد.

علاوه بر این خصوصیات نانو پوشش ها خواص دیگری هم دارند که عبارتند از: مقاومت در برابر اشعه ی خورشید، جلوگیری از جذب عمقی آلودگی ها روی سطح، خاصیت آسان تمیز شوندگی،مقاومت در برابر باران های اسیدی و جلوگیری از سائیده شدن به وسیلع ی عبور ریزگردها از روی سطوح.

مواد کاربرد محلول های آب گریزسطوح غیر جذبی و صیقلی و شیشه بر پایه نانو

-شیشه های ساختمان های بلند مرتبه ،برج ها و آسمان خراش ها و نماهای شیشه ای

-شیشه های اتومبیل ها قطار ها و اتوبوس ها

- پنل های(سلول های) خورشیدی و آیینه های منعکس کننده ی نور در نیرو گاه های خورشیدی

به ‌روز شده در :
1394/06/21


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 749 بار
نام : علی مرادزاده
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : زنجان
شهر : زنجان
آدرس : زنجان

Yahoo ID ارتباط با کاربر Skype ID ارتباط با کاربر
تماس با آگهی‌دهنده : علی مرادزاده
در مورد : نانوپوشش
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی