دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

مصالح ساختمانی

ایزوگام خودچسب محصول جدید شرکت ایزوگام شرق


معرفی محصول:
ایزوگام خودچسب یک عایق رطوبتی پیش ساخته بر پایه قیر است که قابلیت نصب سرد بدون نیاز به گاز و مشعل را دارد. این عایق با وجود وزن و ضخامت کمتر، دارای مقاومت کششی و استحکام بسیار بالا بوده و انعطاف پذیری بسیار خوبی در سرمای شدید دارد.
ایزوگام خودچسب در اداره ثبت اختراعات و مالکیت صنعتی به شماره 57130 ثبت گردیده و برای اولین بار در کشور توسط شرکت ایزوگام شرق تولید شده است.

مزايا:
 نصب آسان و سريع: ميانگين سرعت نصب ايزوگام معمولي براي يك نصاب ماهر 100 متر در روز است كه اين مقدار براي عايق خودچسب بیش از 3 برابر مي‌باشد.
 عدم نياز به حرارت و شعله و حذف خطر انفجار و آتش‌سوزي: نصب ايزوگام معمولي با شعله گاز مایع و یا قيرگوني و آسفالت با قير مذاب تا كنون بارها موجب آتش‌سوزي و انفجار و ايجاد خسارت‌هاي بسيار شده است. همچنين در برخي مكان‌ها به علت وجود مواد قابل اشتعال امكان عايقكاري گرم وجود ندارد. عايق رطوبتي خودچسب خطر آتش سوزي را از بين مي‌برد.
 وزن سبك و آساني حمل و جابجايي: وزن هر متر مربع ایزوگام خودچسب به نسبت ایزوگام معمولی 50 درصد کاهش یافته و اين كاهش وزن باعث كاهش هزينه‌هاي حمل و جابجايي و سهولت انتقال به بام ساختمان‌ها و همچنين نصب روي ديوارها مي‌گردد.
 انعطاف‌پذيري زياد در سرما: عايق خودچسب انعطاف پذیری بسیار خوبی در سرمای شدید داشته و در دمای 25- سانتیگراد ترک نمیخورد و انعطاف پذیری خود را حفظ میکند.
 امكان ترميم آسان و سريع: در صورتيكه يك لايه ايزوگام معمولي به هر دليلي آسيب ببيند براي ترميم آن به نصاب ماهر و ابزار كار از قبيل گاز، مشعل و... نياز است اما در صورت آسيب ديدگي عايق خودچسب، هر شخصي براحتي و سهولت مي‌تواند آنرا ترميم كند.
 مقرون به صرفه بودن: ساير عايق‌هايي كه بعنوان عايق رطوبتي سرد شناخته شده‌اند به مراتب گران تر بوده و با توجه هزینه های بالای اینگونه عایق ها در حال حاضر مقرون به صرفه ترین و قابل اطمینان ترین عایق رطوبتی سرد، ایزوگام خودچسب می باشد..
 اصلاح الگوی مصرف: صرفه جويي بيش از 60 درصدي در مصرف قير (نسبت به ايزوگام معمولي) كه يك ماده اوليه ارزشمند و سرمايه ملي است كه در حال حاضر بطور بي‌رويه مصرف مي‌شود و اخيرا دولت اقداماتي را در جهت كنترل مصرف اين فرآورده آغاز كرده است.
 استحکام و ماندگاری: در ترکیب ایزوگام خودچسب از یک لایه نگهدارنده فشرده به منظور افزایش استحکام در عین کاهش ضخامت استفاده شده و یک کامپاند پلیمری بر پایه قیر به منظور اصلاح رفتار حرارتي، افزایش خاصیت الاستیکی و درصد افزايش طول نسبی و همچنین بهبود عمر مفید و ماندگاري عایق بكار رفته است.

كاربردها:
عايق رطوبتي خودچسب در موارد زير قابل استفاده است:
1- ساختمان‌هاي نوساز و قديمي: اين عايق جهت عايقكاري رطوبتي ساختمانهاي نوساز و يا ساختمانهاي قديمي كه قبلا به روشهاي ديگر عايق شده قابل استفاده است. اين عايق را مي‌توان بر روي عايق‌هاي قبلي ساختمان كه اثربخشي خود را از دست داده‌اند، درصورتیکه از سطح جدا نشده باشند، نصب كرد.
2- سقف‌هاي شيب‌دار و مسطح: شيب سطح در عملكرد اين عايق تاثيري ندارد. اهميت اين موضوع از آنجاست كه بسياري از عايقهاي موجود در شيب‌هاي كم به علت مجاورت بيشتر با آب و رطوبت خيلي زود تخريب مي‌شوند.
3- شيرواني، ایرانیت و سایر سطوح موجدار: نصب ايزوگام معمولي بر روي بام‌هاي شيرواني بسيار دشوار است و مشكلاتي نظير عدم چسبيدن كامل به سطح به علت ناهموار بودن سطح فلزي شيرواني و همچنين احتمال آتش سوزي اسكلت چوبي سقف‌هاي شيرواني در هنگام نصب ايزوگام معمولي و يا قيرگوني وجود دارد. عايق رطوبتي خودچسب به علت چسبندگي بسيار مناسب به سطوح فلزي و همچنين انعطاف‌پذيري زياد بطور كامل به سطح شيرواني مي‌چسبد و عايق بسيار مناسبي براي اين نوع بام ها به شمار مي‌رود.
4- ديوارها: عايق كاري رطوبتي ديوارها همواره مشكلي براي معماران بوده است. چرا كه عايق‌هاي خميري (مانند ماستیک قیری یا عایقهای سفید آکرلیک) در هنگام نصب هميشه با يك استاندارد و بصورت يكنواخت نصب نمي‌شوند و قابل اطمينان نيستند و عايق‌هاي لايه‌اي مثل ايزوگام معمولي وزن زيادي داشته و نگهداري آنها در ارتفاع براي نصب روي ديوار به همراه سيلندر گاز و مشعل براي حرارت دادن بسيار مشكل و خطرناك است. ایزوگام خودچسب بهترین راهکار برای عایقکاری سطح دیوارهاست.
5- پي ساختمان: عايق رطوبتي خودچسب براحتي و با سرعت زياد بر روي پي ساختمانها نصب شده و پس از ساخته شدن قسمت‌هاي فوقاني ساختمان به علت انعطاف‌پذيري و الاستيسيته زياد تحت تاثير فشار ساختمان، عايق آسيب نمي‌بيند.
6- پاركينگ: عايقي كه در كف پاركينگ‌ ساختمان‌ها استفاده مي‌شود بايد مقاومت تنشي بسيار زيادي داشته باشد تا تحت تاثير نيروي وارده از عبور و مرور خودرو ها، فرسوده و تخريب نشود. عايق رطوبتي خودچسب قابليت مقاومت تنشي مناسبي در اينگونه موارد دارد.
7- سرويس‌هاي بهداشتي: عايقكاري اين بخش از ساختمان‌ها از آن جهت مهم است كه هر گونه نفوذ رطوبت از سرويسهاي بهداشتي منجر به ايجاد خسارت در طبقات زيرين مي‌شود. ایزوگام خودچسب به لحاظ ساختار مستحكم، عايق قابل اطميناني براي اين بخش از ساختمان‌هاست.
8- مكان‌هاي داراي خطر آتش‌سوزي مثل انبارهاي مواد آتش‌زا و منفجره: انبارهاي مواد شيميايي آتش زا، پمپ‌هاي بنزين و ساختمانهای مجاور آنها، سوله هاي نظامي و انبارهاي مهمات، انبارهاي نگهداري چوب، كاغذ و پارچه، ساختمانهايي كه از چوب در سقف آنها استفاده شده است و غيره تماماً اماكني هستند كه هر گونه استفاده از عايقهاي گرم در آنها خطرناك و غير ممكن است. عايق رطوبتي خود چسب يك عايق بسيار كم هزينه و مقرون به صرفه و در عين حال كارآمد براي حل اين مشكل است.
9- بدنه خودروها: بخش‌هايي از بدنه خوروها از داخل عايق كاري مي‌شود. اين عايق كه هم اكنون با فرمولاسيون و مواد خارجي توليد مي‌شود و ضمن گرانقیمت بودن براحتی در دسترس نیست را مي‌توان با ایزوگام خودچسب جايگزين كرد.
10- لوله هاي انتقال گاز و آب و مخازن آب: در حال حاضر عايق‌هاي پيش ساخته لوله هاي انتقال گاز و آب بصورت كاملا وارداتي مصرف مي‌شوند. ایزوگام خودچسب را مي‌توان با عرض‌هاي مختلف براي عايقكاري لوله ها توليد نمود كه در مقايسه با عايق‌هاي موجود از كيفيت بسيار بهتري برخوردار است و به سهولت نصب مي‌شود و عمليات لوله گذاري را تسريع مي‌نمايد. همچنين اين عايق چسبندگي بهتري به لوله‌هاي فلزي دارد و طول عمر بيشتري نسبت به عايق‌هاي خارجي موجود در بازار دارد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با 09153164458 تماس بگیرید.

به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 1585 بار
نام : مسعود هوشیار
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : خراسان رضوی
شهر : مشهد
آدرس : مشهد - خیابان آبکوه - بین 22 و 24 - پلاک 510
تماس با آگهی‌دهنده : مسعود هوشیار
در مورد : ایزوگام خودچسب محصول جدید شرکت ایزوگام شرق
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی