دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

مصالح ساختمانی

فروش بلوک سبک ساختمانی


فروش محصولات لیکا ، بلوک های سبک سیمانی زیر قیمت شرکت تکین سازه پرشیا نماینده فروش محصولات لیکا با هدف سبک سازی در صنعت ساختمان . برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های 44848639-44821894 021 تماس حاصل فرمایید .


برخی از ویژگی های بلوک سبک لیکا به شرح زیر می باشد .

1-وزن سبک : وزن سبک باعث سهولت کار ، کاهش هزینه ، حمل و نقل آسان می گردد . همچنین سبک سازی حاصل از استفاده از این بلوکها منجر به افزایش مقاومت ساختمان در مقابل زلزله می گردد .

2-عایق حرراتی : استفاده از بلوک لیکا در عایقکاری دیوارهای پیرامونی مورد تایید سازمان بهینه سازی مصرف سوخت قرار گرفته و الزامات مبحث 19 مقررات ملی ساختمان را تامین می نماید .

3-عایق صوتی : براساس نتایج مکرر تحقیقات ساختمان و مسکن میزان افت صدا در دیوارهای ساخته شده از بلوک لیکا به ضخامت 15 میلی متر برابر با 46 دسی بل است و الزامات مبحث 18 مقررات ملی ساختمان را برآورده خواهد کرد .

4-کارپذیری : عملیات برش ، میخ کوبی ، سوراخ کاری و شیار زنی مسیر کابلها و لوله های تاسیسات بر روی بلوک به راحتی انجام می شود . انواع ملات و اندودهای متدوال بر روی بلوک لیکا به دلیل بافت زیررویه بلوک و جذب آب مناسب آن به آسانی انجام پذیر است .

5-مقاومت در برابرحریق : دانه های لیکا دردمای 12000 درجه ی سانتیگراد تولید می شوند و می توانند شوک حرارتی تا دمای 11000 درجه سانتیگراد را تحمل نماید .به ‌روز شده در :
----


مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : 387 بار
نام : تکین سازه پرشیا تکین سازه پرشیا
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : -
آدرس : تهران، میدان صادقیه - برج گلدیس- طبقه هفتم-واحد 721
تماس با آگهی‌دهنده : تکین سازه پرشیا تکین سازه پرشیا
در مورد : فروش بلوک سبک ساختمانی
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی