دسته بندی های آگهی

ورود به سیستم

پربازدید ترین آگهی ها

متفرقه

گوسفند زنده تهران


گوسفند زنده تهران

امروزه در سراسر جهان، گوسفند زنده را به عنوان یک حیوان اهلی که گوشت بسیار لذیذ و محبوبی دارد، خرید و فروش می کنند. در کشور ما ایران نیز که یک کشور اسلامی است عرضه گوسفند زنده در تمام نقاط کشور انجام می شود. به عنوان مثال شما وقتی که شما در سطح پایتخت ایران یعنی تهران سفر می کنید، در برخی از مکان های آگهی هایی با عنوان گوسفند زنده تهران، یا دام زنده تهران، را مشاهده می کنید. باید این نکته را یاد آور شویم که به دلیل این که کشور ما یک کشور اسلامی است، از همین رو استقبال از گوشت حیواناتی که گوشت حلال دارند در ایران بیش تر از بسیاری از نقاط دنیاست. البته گوسفند زنده ویژگی های زیادی دارد که موجب شده تا فروش این حیوان اهلی به صورت بسیار گسترده ای انجام شود .

گوسفند زنده یک پستاندار سم دار است که از دیرباز، گوشت، پشم و شیر و سایر اجزای این حیوان اهلی مورد استفاده ی انسان قرار می گرفته است.

گوسفند زنده به صورت روزانه در همه ی نقاط کشور عرضه می شود. گوسفند زنده شمال تهران، گوسفند زنده تهران، و فروش گوسفند زنده برخی از آگهی هایی است که در مورد عرضه ی گوسفند زنده زیاد به کار برده می شود.
گوسفند زنده معمولا در مراکز بهداشتی دام زنده و برخی مرکز های فروش دام زنده خرید و فروش می شود.

گوسفند زنده تهران به طور کلی قیمت هر دام را با نظر به شرایط بازار و این که دام از چه نوعی می باشد، تعیین می شود و تعیین این قیمت به عهده ی کارشناسان دام می باشد. معمولا در مکان هایی که گوسفند زنده عرضه می شود، انواع دام های دیگر نیز داد و ستد می شوند به عنوان مثال، انواع بره، گوساله و گاو های بالغ نیز در این مکان ها خرید و فروش می شوند. شایان ذکر است که دام هایی که در این مکان ها قرار است به فروش برسند همگی آن ها قبل از فروش تحت معاینه ی دامپزشکان قرار می گیرند و در صورت سالم بودن، تاییدیه های سلامت را دریافت می کنند و سپس به فروش می رسند. در طول سال برخی از ایام هستند که خرید گوسفند زنده در این ایام مورد استقبال بیش تری قرار می گیرد. از همین رو طبیعی است که قیمت گوسفند هم در این ایام با روز های عادی سال متفاوت و گران تر باشد. به عنوان مثال نزدیک عید قربان که می شود خیلی ها طبق رسمی که دارند باید در این روز یک یک گوسفند زنده و یا یک نوع دام زنده ی دیگر را برای ذبح کردن، خریداری کنند.

به ‌روز شده در :
----
عکسهای دیگر این آگهی:
برای مشاهده بهتر، روی عکس مورد نظر کلیک کنید.مشخصات اگهی دهنده :

تعداد بازدید : بار
نام : گوسفند زنده پیام
ایمیل :
تلفن تماس :
استان : تهران
شهر : تهران
آدرس : انتهای اتوبان ستاری – شمال میدان دانشگاه – ۱ کیلومتر به سمت غرب جنت آباد یا باکری – نبش خیابان کشاورز - درب سفید باغ انار
تماس با آگهی‌دهنده : گوسفند زنده پیام
در مورد : گوسفند زنده تهران
کد امنیتی بار گذاری دوباره کد امنیتی