ورود به سیستم

آخرین آگهی ها

پربازدید ترین آگهی ها

شرایط آگهی

سایت " نیازمندی های ساختمان " با همکاری شرکت ها بزرگ ساختمانی به منظور اطلاع رسانی ،درج آگهی و آسان سازی ارتباطات تجاری میان شرکت های ساختمانی ،انبوه سازان ،سازندگان ،آژانس های املاک و مصرف کننده گان ایجاد شده است.
دسترسی و استفاده شما از سایت مشروط به رعایت شرایط و الزامات و قوانین ذکر شده می باشد. ورود شما به سایت " نیازمندی های ساختمان " و استفاده از محتوای آن به هر شکلی به معنای مطالعه و پذیرفتن شرایط و الزامات و قوانین ذکر شده در ذیل می باشد.
شرایط و الزامات :
1 - سایت " نیازمندی های ساختمان " در هنگام تایید آگهی ها بررسی های لازم را انجام می دهد اما به هیچ وجه دقت و صحت آنها را تضمین نمی نماید و هیچگونه تعهد و یا مسئولیتى در قبال آگهی‌های درج شده توسط اشخاص و یا شرکت‌ها را به عهده نمی‌گیرد.
2 - کاربران با مسئولیت شخصی خود اقدام به جستجو و استفاده از محتوای سایت می نمایند. در صورت متوجه شدن هرگونه خسارت به هر شکلی به شخص کاربر ، سایت " نیازمندی های ساختمان " هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
3 - اشخاص و شرکت هایی که آگهی های آنها در سایت نمایش داده می شود هیچگونه رابطه ی حقیقی و حقوقی با سایت " نیازمندی های ساختمان " ندارند. آگهی دهنده نسبت به درج آگهی مسئول می باشد و در صورت بروز هر گونه مشکل تبعات قانونی آن متوجه آگهی دهنده می باشد.
4 - هر کاربری می تواند اقدام به درج آگهی در سایت " نیازمندی های ساختمان" نماید و ما قرارداد و یا تعهد نامه ای با آگهی دهنده منعقد نمی نماید. محتوای آگهی ها ممکن است به طور مستمر توسط اگهی دهنده تغییر نماید. سایت " نیازمندی های ساختمان " تنها اقدام به نمایش آگهی می نماید و هیچ نوع مسئولیت را در قبال آگهی های ثبت شده نمی پذیرد.
5 - هرگونه محتوا اعم از متن ، تصویر و سایر مواردی که توسط کاربران در سایت " نیازمندی های ساختمان" درج می گردد غیر محرمانه و غیر قابل تملک تلقی خواهد شد. کاربران به سایت " نیازمندی های ساختمان" اجازه می دهند تمامی اطلاعاتی که ارسال می نمایند را در صورت نیاز مورد استفاده قرار دهد.
6 - سایت " نیازمندی های ساختمان" در صورت صلاحدید می تواند حساب کاربری، آگهی و یا محتوای آگهی اعم از متن ، عکس و سایر مواردی که شامل می شود را حذف نموده یا تغییر دهد.
7 – سایت " نیازمندی های ساختمان" با هیچ سایتی همکار و یا طرف قرار داد نیست و اگر اقدام به تبادل لینک و یا نمایش لینک سایتی را می کند هیچ مسئولیتی در قبال آن سایت و محتوای آن ندارد . تمامی آن سایت ها توسط اشخاص و یا شرکت های دیگر ایجاد شده اند.
8 - قوانین جمهوری اسلامی ایران بر تعبیر، تفسیر، اجراِ و تأثیر این توافق نامه حکم خواهند بود.
9 – سایت " نیازمندی های ساختمان " مى تواند با به روز کردن شرایط و الزامات استفاده از پرتال ، در هر زمان این "شرایط والزامات" را مورد تجدید نظر قرار دهد. شما مقید و متعهد به چنین تجدید نظرهایى هستید. بنابرین لازم است به صورت مستمر از این صفحه دیدن نمایید تا از شرایط و الزامات جارى و لازم الاجرا در زمان منظور مطلع شوید.